Про нас

Я, Осаула Лідія Іванівна, вчитель історії, директор Лебединського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Шполянської районної ради Черкаської області.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії

Педагогічне звання – «вчитель-методист»

Педагогічний стаж – 30 років

Освіта – повна вища. У 1985 році закінчила історичний факультет Полтавського державного педагогічного інституту ім. В.Г.Короленка. З цього ж року працюю вчителем історії в Лебединській школі №2.

Моє життєве кредо сформулюю словами американської письменниці Маї Анджелоу: Якщо ти віднайдеш у своєму серці турботу про когось іншого, ти досягнеш успіху.


Моє педагогічне кредо: Дитина - це явище в нашо­му житті, а не випадковість.   Даруй себе дітям! Будь терп­лячим і будь готовим до зустрічі з ними в дитинстві.
(Ш. Амонашвілі)

Методична проблемна тема:  Розвиток творчих здібностей учнів на уроках історії та в позакласній краєзнавчій роботі

Тут ви можете виділити важливу інформацію.

Історія проекту

У цій частині ви можете описати історію проекту та причини, що послужили його виникненням. Вона підходить для згадки основних етапів проекту та вшанування його учасників.

Наші користувачі

Тут ви можете описати типових користувачів, а також те, чому цей проект важливий для них. Це хороший спосіб для того, щоб користувачі повторно відвідували ваш сайт.